امنیت و نگهداری وب سایت

امنیت و نگهداری وب سایت

امنیت و نگهداری وب سایت

یک وب سایت در حال رشد می تواند توجه و علاقه مخاطبان را جلب کند و باعث شود بازدیدکنندگان فروش شما را افزایش دهند . ایجاد یک وب سایت یک وظیفه چالش انگیز است و گاه حفظ کیفیت آن پر اهمیت تر و چالش انگیزتر است .وبــرا، مرکز تخصصی خدمات وب خدمات نگهداری سایت را با سهولت و مهارت ارائه میکند.ما مجریان حرفه ای نگهداری وب سایت ، در کشور هستیم که خدمات خود را به صورت حرفه ای در کل ایران ارائه می دهیم .

 

با گذشت زمان بروز رسانی سایت امری انکار ناپذیر است بطوریکه لازم است که محتویات را دائما اضافه یا ویرایش کنید و تغییرات رو به جلوه دیگری ایجاد کنید. ما قراردادهای نگهداری و پشتیبانی وب سایت را برای مدت زمان محدودی ارائه می کنیم .

خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت ها عملکرد های مختلفی را شامل می شود مانند مدیریت محتوای سایت توسط افزودن ، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند بروز رسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت ، بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت (مانند تصاویر و المان ها)، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید، افزودن ویژگی های جدید به وب سایت ، نگهداری خبرنامه و لیست های ایمیل ، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی.

آرسام اندیش متخصصینی در پشتیبانی وب سایت بکار می گیرد که توانایی ویرایش سایت موجود شما را بدون اینکه در محتوا و اندیشه اصلی سایتتان تغییری ایجاد شود را دارند.

 

طراحی حرفه ای وب سایت معمولا دارای درجه بالایی از اهمیت می باشد نگهداری و پشتیبانی حرفه ای وب سایت نیز دارای همان میزان اهمیت است. ما بهترین خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت را با مناسب ترین قیمت ها در داخل و خارج از کشور ارائه میدهم .

سرویسهای نگهداری وب سایت شامل موارد زیر می باشد :

بررسی و افزودن امکانات جدید در صورت نیاز

مدیریت محتوای سایت

بروز رسانی اخبار و وبلاگ

بروز رسانی اطلاعات محصول

بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت

تغییر در قالب و گرافیک سایت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *