مدیریت‌سرور

مدیریت‌سرور

مدیریت سرور ها

 

با استفاده از سرویس های مدیریت سرور آرسام اندیش ، هزینه های نگهداری و بهینه سازی امنیت سرور اختصاصی خود را کاهش دهید. این سرویس ها شامل فضای بکاپ ، مانیتورینگ خودکار و مدیریت نرم افزار ها مطابق با جدول پلان های مدیریت سرور می باشد.

مدیریت نرم افزار ها

تمامی کاربران دارای سرویس مدیریت سرور می توانند از پشتیباتی فنی آرسام اندیش در زمینه نرم افزار و سیستم عامل های ذکر شده در بخش نرم افزار های پشتیبانی شده به میزان مشخص شده در جدول پلان های مدیریت سرور و با توجه به شرایط و قوانین مندرج در این بخش بهرمند شوند. همچنین همه کاربران دارای سرور اختصاصی می توانند از 15 دقیقه در ماه پشتیبانی رایگان بهرمند شوند.چنانچه شما به زمان بیشتری برای پشتیبانی فنی نیاز دارید یکی از پلان های بالاتر مدیریت سرور را انتخاب نمایید.

فضای بکاپ

ارزش بکاپ هنگام بروز مشکل سخت افزاری مانند سوختن و یا fail شدن هارددیسک سرور برای بازیابی اطلاعات از دست رفته مشخص می شود. آرسام اندیش مطابق با جدول سرویس های مدیریت سرور و یا جدول سرویسهای بکاپ فضایی را در خارج از سرور شما به عنوان فضای بکاپ ارائه می دهد . شما می توانید با استفاده از FTP بکاپ اطلاعات مهم خود را به این فضا منتقل نمایید.

مونیتورینگ سرور و سرویس ها

آرسام اندیش یک سرویس جامع مانیتورینگ جهت کنترل سرور و یا سرویس های روی یک سرور ارائه نموده است تا شما به محض قطع شدن سرور و یا سرویس از این آن از طریق ایمیل مطلع گردید.
کنترل امنیت ، آنتی ویروس بروز شونده ، فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری و مانیتورینگ منابع از دیگر مزایای استفاده از سرویس های مدیریت سرور آرسام اندیش می باشند.

BasicStarterAdvancedPremiumUltimate
زمان در ماه (دقیقه)156090120120
فضای بکاپ (GB)1510
آنتی ویروسنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
مانیتورینگ (تعداد سنسور)13510
هزینه راه اندازی14,00029,00049,00069,00089,000
هزینه ماهیانه (تومان)رایگان29،00059،000119،000279،000

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *