مشاوره آی تی

مشاوره آی تی

مشاوره آی تی و تجارت الکترونیک

اگر به فکر ایجاد یا ارتقاء وب سایت کسب و کار خود می باشید.

اگر در فکر ایجاد یک کسب و کار برخط می باشید

اگر می خواهید یک برنامه ریزی بلند مدت برای ارائه خدمات برخط سازمان خود داشته باشید.

اگر می خواهید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه نمایید.

اگر می خواهید کارایی استفاده از وب سایت خود را بالا ببرید.

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای آرسام اندیش حساب کنید ، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما ، نزدیک ترین مسیر را برای تجارت برخط شما تدوین نماییم.

متاسفانه بستر کسب و کار خدمات دهندگان سرویس های اینترنتی (طراحی سایت ، پورتال و …) در ایران خیلی صادقانه نیست ، اجازه دهید یک گروه متخصص در کنار شما قرار گیرد تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

ما به مشتریان مشتریان مان می اندیشیم و اعتقاد داریم که انرژی و برکت رضایت شما کسب و کار آرسام اندیش را توسعه خواهد داد.

 

آرسام اندیش  با چشم‌انداز طبقه‌بندی و بهینه‌سازی ارتباط میان کاربران ، رسانه‌ها و کسب و کارها در فضای اینترنت ایران و ماموریت نمایش برند شما به مشتریان آینده وارد آوردگاه رسانه‌های دیجیتال ایران شده است تا در همراهی با تجربه‌های صاحبان صنایع به رونق کسب و کارها یاری رساند. برای این منظور ما به ترکیبی از علوم انسانی ، هنر و تجارت الکترونیک دست زده‌ایم. ما اعتقاد داریم که فضای اینترنت در ایران ، بهترین ، پربازده‌ترین و ارزان‌ترین بستر آگاهی رساندن به مخاطبان است. ما عمیقا باور داریم که امکاناتی نوین برای تعاملات انسانی و گسترش کسب و کارهای گوناگون به وجود آمده است. تجربه ما نشان داده که شرکت‌های ایرانی نیز می‌توانند از این امکانات بهره‌های فراوانی ببرند. تغییرات مثبتی که در میزان فروش مشتری‌های ما با هزینه‌های بسیار پایینی که صرف تبلیغاتی اینترنتی نموده‌اند نشان می‌دهند که نباید این فرصت را به هیچ قیمتی از دست داد.

اگر تمایل دارید که در مورد تبلیغات اینترنتی و آنلاین بیشتر بدانید با شماره های ما تماس بگیرید : تلفن :88800070فکس : 89774838

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *