بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی از طریق ایمیل، بازاریابی آنلاین، بازاریابی از طریق موتورهای جستجوگر و یا بطور کلی بازاریابی الکترونیکی که از طریق اینترنت انجام می شود، اطلاق می شود. امروزه اینترنت به سرعت به یک رسانه فراگیر تبدیل شده است و طبیعت تعاملی اینترنت باعث شده است که بازاریابی از طریق آن بسیار موثر واقع شود.

 

بازاریابی از طریق اینترنت بازه وسیعی را شامل می شود زیرا که صرفاً منوط به بازاریابی از طریق اینترنت و ایمیل نیست بلکه مدیریت داده ها و مدیریت روابط مشتری (CRM) را نیز شامل می شود.
به عبارت دیگر بازاریابی اینترنتی ، چند مفهوم به هم گره خورده را شامل می شود که عبارتند از: طراحی، پیاده سازی ، تبلیغات و فروش
بازاریابی اینترنتی شامل همه مکان هایی است که مشتری های اینترنتی معمولاً با آن درگیر هستند همانند بازاریابی در موتورهای جستجوگر، بهینه سازی سایت ، بنر های تبلیغاتی موجود در وب سایت های اینترنتی.
آرسام اندیش با تدوین یک استراتژی جامع بازاریابی اینترنتی که شامل طراحی حرفه ای سایت ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر و تبادل لینک برای معرفی صفحات سایت در وب سایت های مختلف است ، مشتری های هدفمند را به وب سایت شما هدایت می کند و باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می گردد.
خدمات آرسام اندیش در زمینه بازاریابی اینترنتی بسیار گسترده است و تمام جوانب امر نظری بازاریابی با موتور های جستجو ، تبلیغات اینترنتی یا حتی بازاریابی ایمیلی و یا بازاریابی مالتی مدیایی را در بر می گیرد. ما تمام توان خود را طوری بکار بسته ایم که تمامی پروژه ها به سود دهی مالی برسند و حتی تلاش می کنیم که از پذیرفتن پروژه های بازاریابی اینترنتی که سودهی چندانی برای کار فرما ندارند بپرهیزیم.
ما با استفاده از آمیخته هایی نظیر سئو ، بازاریابی در جوامع مجازی ، تبلیغات آنلاین و یا روابط عمومی های تحت وب تلاش می کنیم ، جزو معدود آژانسهای بازاریابی الکترونیک موفق در ایران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *