نصب ویندوزبر روی اپل واچ

نصب ویندوزبر روی اپل واچ

چگونه میتوان بر روی اپل واچ ویندوز نصب کرد ؟

بسیاری از افراد از کمبود قابلیت‌های اپل واچ ابراز نارضایتی میکنند و بیان میدارند که اپل واچ در مقابل سایر دستگاه‌های اپل از کارایی کمتری برخوردا است . اکنون روشی را مشاهده خواهید کرد که طی آن میتوانید بر روی اپل واچتان ویندوز 95 نصب کنید و از امکانات ویندوز بهره‌مند شوید . البته باید بیان کرد که زمان اجرای ویندوز بر روی اپل واچ ؛ حدود 1 ساعتی زمان خواهد برد . اخیرا یک برنامه نویس حرفه‌ای توانسته است بر روی اپل واچ ویندوز 95 نصب کند . جالب است که ویندوز به راحتی و با تمامی امکانات بر روی اپل واچ کار میکند. 

نیک لی نام فردی است که توانسته ویندوز 95 را بر روی اپل واچ نصب و اجرا کند . وی بیان داشته است که سخت افزار اپل واچ ؛ بسیار قوی تر از سخت افزاری میباشد که ویندوز 95 برای نصب نیاز دارد . بنابراین نباید نصب ویندوز بر روی اپل واچ کار سختی باشد . البته موانع بسیار زیادی برای انجام این کار قرار دارد . یکی از این موانع عدم اجازه شرکت اپل به تمامی افراد برای نصب سیستم عامل بر روی اپل واچ میباشد.

برای اجرای ویندوز 95، نیک لی مجبور بوده تا اپل واچ را طبق گفته‌ی خودش، به روش‌های عجیبی دستکاری کند. لی با یک مشکل دیگر هم روبرو شده بود. صفحه‌ی اپل واچ طوری ساخته شده تا زمانی که استفاده نمی‌شود، خاموش شود. برای حل این مشکل، لی یک موتور روی کلید اپل واچ قرار داده که آن را می‌چرخاند تا صفحه خاموش نشود.

آموزش استفاده از Hey Siri در اپل واچ

آموزش استفاده از ویژگی Hey Siri در اپل واچ :

اپل واچ نیز مانند سایر دیوایس های اپل دارای سیری میباشد ؛ اما استفاده از این ویژگی های جذاب در اپل واچ کمی با سایر دیوایس های اپل تفاوت دارد. 

  • برای استفاده از سیری در اپل واچ حتما باید صفحه نمایش اپل واچ روشن باشد . 

برای فعال سازی این ویژگی در اپل واچ 2 راه وجود دارد :‌

  1. مچ دست خود را حركت دهيد و سپس بگوييد ” Hey Siri ” : این روش رایج ترین و بهترین روش استفاده از سیری در اپل واچ میباشد . با تکان دادن و حرکت دادن مچ دستتان و گفتن کلمه Hey Siri اپل واچ صدای شما را متوجه خواهد شد . بهتر است بعد از گفتن این کلمه ؛ درخواست خودتان را از اپل واچ بیان کنید . برای مثال بگویید : “?Hey Siri , What time is it  “

  2. روی صفحه نمایش اپل واچ تپ کنید و سپس عبارت ” Hey Siri ” را بیان کنید :‌ پس از این کار عبارت مورد نظر را بیان کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *