امکانات خط اختصاصی و قیمت پنل

امکانات خط اختصاصی و قیمت پنل

امکانات خط اختصاصی

کلیه مشتریان می توانند با استفاده از این پنل به امکانات زیر دست یابند:

1- ارسال SMS تکی.

2- ارسال SMS گروهی.

3- تعریف کاربر جدید و بصورت نامحدود.

4- تعریف گروه های کاربری متفاوت به همراه تعداد کاربر نامحدود به روش هاي مختلف مانند دريافت از فايل ، به صورت بازه اي و …

5- ارسال SMS در هر ساعت از شبانه روز.

6- قابليت ارسال SMS با تعداد بالای 10.000 عدد بصورت یکجا و با سرعت بیش از 2000 عدد در دقیقه!

7- دريافت SMS

8- امکان دسترسی به وضعیت SMS های ارسال شده در بازه دلخواه.

9- امکان مشاهده و دسترسی به آرشیو SMSهای ارسالی.

10- امکان مشاهده و دسترسی به آرشیو SMSهای دریافتی.

11- امکان جستجو در SMSهای ارسال شده و یا دریافتی.

12- عدم محدودیت در تعداد SMS مورد نیاز جهت دریافت و ارسال.

13- امكان ارسال پيام به صورت زمانبندي شده و در زمانهاي از قبل تعريف شده(سررسيد SMSي).

14- امكان برقراري ارتباط با استفاده از ارسال تيكت در قسمت تماس باما .

15- امكان ارسال پيام با نام به اين صورت كه به جاي نمايش شماره ي فرستنده، نام مورد نظر فرستنده را نمايش دهد .

16-امكان تعريف پيامهاي از پيش تعريف شده و به صورت نامحدود.

17- امكان مشاهده ليست كامل وضعيت گردش حساب.

18-امكان divert پيام به صورت دوطرفه

19-امكان حذف و آرشيو پيامهاي دريافتي و ارسالي

20-امكان ارسال پيام به خارج از كشور بدون محدوديت در كشور مقصد.

21- امكان تعريف و تنظيم نحوه نمايش اطلاعات در پنل.

22- امکان ارسال پیام با تفکیک رده سنی و تفکیک بر اساس جنسیت مخاطبین

۲۳- امکان ارسال اس ام اس با انتخاب نام محله(مثال جردن چهارراه جهان کودک)

۲۴- امکان ارسال اس ام اس با تفکیک کد پستی به سایر شهرستاها و مشاغل تهران 


لیست سرویس های جانبی قابل استفاده برروی هر خط :

سرویس های زیر هم اکنون غیر فعال ولی قابل استفاده برروی هریک از خطوط اختصاصی SMS  یا پکیجها می باشد و هر موقع که نیاز داشتید با دریافت هزینه مربوطه بروی پنل شما نصب خواهد شد .

تابع ارسال پیام از طریق DLL

با استفاده از این تابع می توانید از طریق کلیه زبانهای برنامه سازی نسبت به ارسال SMS اقدام کنید. در این حالت کافی است کاربر مورد نظر شما فقط به اینترنت متصل باشد، بنابراین کلیه اطلاعات از طریق ارتباط اینترنتی وی با خط اختصاصی شما برقرار شده و بدون نیاز به هرگونه سخت افزار و یا نرم افزار خاص دیگری، پیامک شما قابل ارسال خواهد بود. قیمت این سرویس بصورت جداگانه 400.000 ریال می باشد.

تابع دریافت پیام از طریق DLL

با استفاده از این تابع امکان دریافت تعداد SMS های خوانده نشده موجود در خط اختصاصی SMS به همراه تابع خواندن هر پیام بصورت جداگانه وجود دارد. قیمت این سرویس بصورت جداگانه 200.000 ریال می باشد.

تابع دریافت وضعیت پیامک از طریق DLL

با استفاده از این تابع امکان دریافت وضعیت یک پیامک خاص ارسال شده وجود دارد. قیمت این سرویس بصورت جداگانه 100.000 ریال می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط هریک از توابع فوق بصورت اتوماتیک از خط اختصاصی کاربر کسر می گردد و هزینه های فوق صرفا جهت فعال سازی برروی خطوط اختصاصی مشتری تعریف شده است!

سیستم Traffic Relay جهت SMS دريافت تحت دامنه دلخواه

با استفاده از این سرویس می توانید کلیه SMS های ارسال شده به شماره SMS اختصاصی خود را به سمت برنامه یا URL خاصی از وبسایتتان ارجاع دهید. فرضا تمایل دارید که با ارسال فرمان خاصی از طریق موبایلتان، عملیات خاصی در وبسایت شما صورت گیرد! قیمت این سرویس بصورت جداگانه 200.000 ریال می باشد.

امکان SMS ارسال از طریق Web Services با استفاده از API

با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود که به راحتی از طریق وبسایت خودتان به هر تعداد که تمایل دارید و به هر شماره موبایلی SMS ارسال کنید! قیمت این سرویس بصورت جداگانه 400.000 ریال می باشد.

پیاده سازی سیستم ارسال پيامك از طريق URL

با استفاده از اين سرويس ميتوان با داشتن شماره خط اختصاصي خود با استفاده از يك فرم ساده و يك آدرس URL ، بدون استفاده از وب سرويس براي شماره موردنظر خود، پيامك ارسال كنيد. قیمت این سرویس 400,000 است .

پیاده سازی سیستم نظر سنجی با امکان گزارش گیری آماری و نموداری

امکان اجرای نظرسنجی از طریق موبایل همانند آنچه که در رسانه های عمومی مانند تلویزیون می بینید، براحتی و از طریق این سرویس قابل انجام است. امکان تعریف چند نظر سنجی و استخراج اطلاعات آماری و نمودارهای آن براحتی نیز از طریق این سرویس وجود دارد. قیمت این سرویس 400,000 است .

پیاده سازی سیستم مسابقه با امکان گزارش گیری آماری و نموداری

درصورتیکه تمایل دارید مسابقه خاصی را با توجه به پاسخ های متفاوت از طریق SMS برگزار کنید، این سرویس ایده آل شماست! امکان مشاهده انواع پاسخ ها، مشخص نمودن پاسخ صحیح و انتخاب یک یا چند برنده از میان پاسخ های صحیح از جمله امکانات قابل استفاده در این سرویس می باشد.  قیمت این سرویس 400,000 است .

سیستم صندوق پیشنهادات با قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربر

اغلب ادارات دولتی و یا سازمانهای نیمه دولتی و خصوصی می توانند با استفاده از این سرویس و تعریف صندوق های متفاوت، نظرات مشتریان یا مخاطبین خود را دریافت و بصورت آنلاین بررسی نمایند. امکان تعریف تعداد نامحدود صندوق پیشنهادات و همچنین کاربران متفاوت جهت هر صندوق براحتی مهیاست. قیمت این سرویس 800,000 است .

فعال سازی سیستم انتقال پیام Divert

یکی از سرویس های بی نظیر آرسام اس ام اس  در خطوط SMS، امکان Divert یک شماره به شماره موبایل دیگر می باشد. به عنوان مثال شما می توانید به عنوان فردی که تمایلی به ارائه شماره موبایل خود به سایرین را ندارد اما می خواهد پیامهای آنان را دریافت دارد این سرویس را فعال نموده و شماره SMS اختصاصی خود را به دیگران معرفی کنید. هر پیامی که به شماره اختصاصی شما ارسال گردد، توسط سیستم بصورت اتوماتیک به شماره موبایل شما ارسال شده و بنابراین سایرین هیچگاه از شماره واقعی موبایل شما مطلع نخواهند شد! این امکان بصورت رایگان روی پنل عمومی وجود دارد .

سیستم منشی SMS

یکی دیگر از سرویس های بی نظیر قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم منشی هوشمند SMSی می باشد. این سیستم می تواند به تعداد نامحدود واژه اختصاصی جهت ارسال اتوماتیک پیام تعریف شده برای هر واژه به مشترک درخواست کننده ارسال نماید. به عنوان مثال شما می توانید با تعریف کلمه کلیدی “quran” و توضیح “کتاب آسمانی و معجزه پیامبر” در سیستم، این امکان را برای مشترکین خود فراهم سازید که با ارسال عبارت quran از طریق SMS به شماره اختصاصی شما، توضیح مربوطه را بصورت اتوماتیک دریافت دارند.  قیمت این سرویس 400,000 است .

سیستم سررسید SMS

یکی دیگر از سرویس های بی نظیر قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم سررسید SMSی می باشد. دراین سیستم می توانید به تعداد نامحدود  پیام زمان بندی شده تعریف نمائید  و این پیام ها در زمان تعریف شده ارسال خواهد شد. قیمت این سرویس 400,000 است .

سيستم ارسال پيام با عنوان

یکی دیگر از سرویس های قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم ارسال پيامك با نام می باشد. دراین سیستم می توانید بدون نمايش شماره خط اختصاصيتان با استفاده از نام انتخاب شده، پيامهايتان را چه به صورت تكي و يا گروهي ارسال كنيد. قیمت این سرویس 150,000 است .

ماژول ارسال SMS جهت WHMCS

این ماژول امکان ارسال SMS به صورت اتوماتیک را با قابلیت مدیریت بالا جهت پورتال WHMCS فراهم می نماید.پس از خرید این ماژول کلیه اطلاعات موردنیاز جهت راه اندازی سامانه ارسال SMS و اتصال آن به سایت sms.arsamandish.com قابل ارائه خواهد بود. قیمت این سرویس 400,000 است .

سرویس ارسال چندتایی با نام

این سرویس امکان فعالسازی چندین نام تجاری روی یک خط را به کاربران میدهد که در هر بار ارسال بر حسب نیاز با هر نامی که میخواهند ارسال انجام شود. لازمه ی ارسال با این روش فعال کردن وب سرویس و ارسال با نام از طریق وب سرویس است. قیمت این سرویس برای فعالسازی 50 نام تجاری 200,000 تومان است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *