سایت ساز آرسام اندیش

سایت ساز آرسام اندیش

سیستم مدیریت محتوا یا CMS

اين سيستم ها كه امروزه در وب بنام CMS شناخته مي شوند ، مخفف Content Management System مي باشند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه مي دهند تا محتواي سايت را تغيير دهد بدون نياز به طراحي دوباره سايت. در واقع طراح اوليه سايت يكبار سيستم CMS را طراحي ميكند و تعدادي قالب آماده براي صفحات طراحي كرده و آن را روي سايت شما نصب مي كند. و حال شما به راحتي مي توانيد صفحات ديگري را به آن كم يا اضافه يا ويرايش كنيد.

چرا شما يك CMS لازم داريد؟

اگر سايت شما هر چند وقت يكبار به روز مي شود مي توانيد به جاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، خودتان با استفاده از امکانات مدیریتی CMS تغییراتتان را روی سایت اعمال کنید . اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .
بدین منظور علاوه بر درج مواردی که باعث افزایش امتیاز و بهینه سازی سایت می شود طراحی سایت منطبق بر استاندارد های تعیین شده خواهد بود.

مهمترین مزیت های arsamandish-cms :

سیستم مدیریت محتوای آرسام اندیش از معدود سیستم های مدیریت محتوای فارسی می باشد که توسط تیم طراحی و برنامه نویسی آرسام اندیش برپایه ی فریم ورک  اختصاصی تهیه  شده است. این سیستم ساختاری کاملا ساده وکاربردی داشته و به دور از هر گونه پیچیدگی امکان مدیریت تمامی قسمت های یک وب سایت کامل اعم از محتوای متنی ، گرافیکی و فایلها را در اختیار مدیر سایت قرار می دهد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *