تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

گوگل به عنوان بزرگترین بازاریاب جهان برای شما امكان افزایش فروش محصولات و خدمات را تا هر مقداری فراهم میكند، سیستم های تبلیغات گوگل شامل تبلیغات كلیكی ( تبلیغاتی كه به ازای هر كلیك و ارسال مشتری هزینه ای را از اعتبار شما كسر میكنند) ، تبلیغات حجمی ( تبلیغاتی كه به ازای حجم نمایش آگهی و بصورت ماهیانه و یا در یك محدوده زمانی مشخص هزینه ای مشخص را از اعتبار شما كسر میكنند) و تبلیغات با تضمین ارسال مشتری ( یعنی تبلیغاتی كه به ازای ارسال مشتری و مثلا تكمیل یك فرم خاص توسط مشتری ، هزینه ای را از اعتبار شما كسر میكنند).

نمایش تبلیغات كلیكی گوگل تنها محدود به موتور جستجو گوگل نبوده و می توان تبلیغ را در بیش از 100 سرویس گوگل و سایر وابستگان سرویسهای گوگل نمایش داد. اما محدودیتهایی هم در تبلیغات گوگل برای زبان فارسی وجود دارد و عمده آن تحریم بودن ایران از دریافت سرویس های آمریكایی می باشد و همچنین نباید میزبانی سرور سایتی كه تبلیغات كلیكی دارد در ایران باشد.

 

چرا تبلیغ در گوگل با آرسام اندیش

درج تبلیغات در گوگل خیلی ساده است و نیازی به دانش عملی و تجربه ندارد اما نگهداری تبلیغ در گوگل و ارایه تبلیغات موثر و مدیریت هزینه و سرمایه ، مدیریت زمانبندی نمایش تبلیغ ، انتخاب بهترین واژه ها جهت نمایش تبلیغ ، كاملا علمی و تجربی است كه نیاز به دانش و هوش فراوان دارد.

تسلط علمی و دارا بودن گواهینامه رسمی گوگل

سابقه چندین ساله در سرویس دهی تبلیغات گوگل

مدیریت و صرفه جویی هزینه و افزایش راندمان تبلیغ

مدیریت كلمات و عبارت های تبلیغاتی و حذف كلمات كلیدی منفی

قابلیت پیاده سازی تبلیغ در پنل های ارزی گوناگون

مدیریت زمان و محدوده جغرافیایی نمایش تبلیغات

نمایش تبلیغات در تمامی زبانها و زبان فارسی

جهت گسترده نمودن حوزه فعالیت ها و كنترل هزینه های تمام شده تبلیغات در گوگل ، كلیه پنلها بصورت ارزی و بر اساس دلار ، درهم امارات و یورو بوده و هزینه ریالی هر بسته تبلیغاتی بر اساس قیمت روز ارز به ریال تبدیل میگردند. در تمامی تعرفه ها تبلیغات در زبان فارسی نمایش داده شده و گزارشات روزانه میزان بازدید و هشدار اتمام موجودی اعتبار به شما ارسال میگردد.

 

بسته 50 دلاری تبلیغات در گوگل

بسته 100 دلاری تبلیغات در گوگل

بسته 200 دلاری تبلیغات در گوگل

بسته 500 دلاری تبلیغات در گوگل

بسته 1000 دلاری تبلیغات در گوگل

جهت سفارش بسته های تبلیغی با شماره های شرکت تماس بگیرید :

تلفن :88800070

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *